Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żywcu
+48 33 861 93 36
sekretariat@pcpr-zywiec.pl

Bezpłatne warsztaty wokalne dla młodzieży z pieczy zastępczej

09.12.2021r.

Poszukujemy utalentowanych wokalnie młodych ludzi!

 

Gwiazdy Wyobraźni to unikatowe BEZPŁATNE warsztaty wokalne skierowane do dzieci i młodzieży z woj. łódzkiego, śląskiego, podkarpackiego i lubelskiego, wychowujących się w pieczy zastępczej (instytucjonalnej i rodzinnej). Trwającą tydzień muzyczną przygodę zwieńczą dwa niezwykłe koncerty na wielkich scenach, a młodym uzdolnionym wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra oraz gość specjalny.

Przez okrągły tydzień (20 – 27.02.2022), 20-stka wyłonionych z otwartych zgłoszeń uczestników będzie szkolić głosy w Krynicy Zdroju pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, jednocześnie nabywając wiedzę w zakresie ruchu scenicznego i nagrań studyjnych. Zapewniamy opiekunów, noclegi w pokojach 2-3 osobowych, wyżywienie, tygodniowe warsztaty wokalne z udziałem gościa specjalnego – Sarsy, wystąpienie w dwóch koncertach finałowych z udziałem Sarsy oraz towarzyszeniem orkiestry i inne atrakcje. Transport uczestników zostanie uzgodniony po wyłonieniu 20 finalistów. Należy się liczyć z koniecznością dowozu uczestnika na miejsce zbiórki.

Gwiazdy Wyobraźni to pierwszy tego typu projekt w Polsce, zorganizowany z rozmachem i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, to przestrzeń, dająca młodym zdolnym realną szansę na zaistnienie na scenie w pełni profesjonalnej odsłonie.

 

Formularz zgłoszeniowy należy nadesłać do dnia 10.01.2022 r. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

 

Wejdź na stronę, wypełnij formularz i prześlij wymagane dokumenty oraz nagranie: https://gwiazdywyobrazni.pl